Biesiada patriotyczna 2018

Serdecznie zapraszamy do udziału 11 listopada 2018 r. w uroczystościach z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W programie: godz. 9:00 UROCZYSTA MSZA ŚW. W INTENCJI OJCZYZNY w kościele p.w. Przemienienia Pańskiego w Libiążu – Przemarsz i złożenie kwiatów pod Pomnikiem Nieznanego Żołnierza       w asyście Szwadronu Kawalerii…

Czytaj dalej

Uwaga!!!

Zarząd Obiektów Powiatowych Sp. z o.o.  uprzejmie informuje , że w dniu 1 listopada 2018 r. (czwartek) – Dzień Wszystkich Świętych, wszystkie hale zarządzane przez Spółkę będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

Czytaj dalej

Międzynarodowy turniej bokserski

W dniach 21-22 października 2018 r. odbędzie się Międzynarodowy Turniej Bokserski na hali sportowej przy ZS w Libiążu, ul. Górnicza 3.                                                             …

Czytaj dalej

Wolne terminy na obiektach sportowych ZOP

Zarząd Obiektów Powiatowych Sp. z o. o. zaprasza do korzystania z obiektów sportowych: Hala sportowa przy I LO w Chrzanowie, ul. Piłsudskiego 14 tu sprawdzisz wolne terminy https://zop-chrzanow.org/nasze-obiekty/i-lo-w-chrzanowie-hala-sportowa/ Sala sportowa przy I LO w Chrzanowie, ul. Piłsudskiego 14 tu sprawdzisz wolne terminy https://zop-chrzanow.org/nasze-obiekty/i-lo-w-chrzanowie-sala-sportowa/ Sala sportowa przy SOSW w Chrzanowie, ul….

Czytaj dalej

Turniej piłki ręcznej chłopców o puchar Bogdana Wenty

W dniu 15.09.2018 r. rozegrany zostanie Turniej Piłki Ręcznej Chłopców o Puchar Bogdana Wenty w kategori juniorów i młodzików. Na hali sportowej przy ZS w Libiążu rozegra się turniej w kategorii młodzików. Wydarzenie to zapowiada się bardzo ciekawie, swój udział zapowiedziały zespoły z Chorzowa, Myślenic, Krakowa, Opola, Łodzi, Sosnowca, Libiąża, Tarnowa,…

Czytaj dalej

Zapraszamy na treningi boksu

Klub Sportowy Akademia Bokserska Libiąż zaprasza na zajęcia Boksu Olimpijskiego dzieci, młodzież i dorosłych. ( http://akademiabokserska.pl/ )

Czytaj dalej

Uczniowskie kluby sportowe zapraszają na zajęcia piłki ręcznej

UKS Jedynka Libiąż ogłasza nabór do Akademii Siatkówki z klas 2-3, 4-5 i 7-8 do poszczególnych grup zarówno dziewcząt jak i chłopców. ( https://www.facebook.com/Uczniowski-Klub-Sportowy-Jedynka-Libi%C4%85%C5%BC-917178608378900/ ) UKS Czwórka Libiąż zaprasza dzieci na treningi piłki ręcznej. ( https://www.facebook.com/UKS4LIBIAZ/ )

Czytaj dalej

Zacznij przygodę z lekkoatletyką

Klub Sportowy VICTORIA Trzebinia prowadzi nabór na zajecia z lekkoatletyki dzieci od 10 roku życia, Biegi, rzuty, pchnięcie, skoki- każdy znajdzie coś dla siebie. ( https://www.facebook.com/VictoriaTrzebinia/ )

Czytaj dalej

Zapraszamy na zajęcia nauki wschodnich sztuk walki

Chrzanowski Klub Karate Kyokushinkaikan i Dalekowschodnich Sportów Walki zaprasza na zajęcia dzieci, młodzież oraz dorosłych. ( https://www.facebook.com/Chrzanowski-Klub-Karate-Kyokushin-101689596586114/ )

Czytaj dalej

Zapraszamy na zajęcia w PMOS Chrzanów

Powiatowy Międzygminny Ośrodek Sportowy w Chrzanowie zaprasza na szkolenia w sekcjach: piłki siatkowej dziewcząt, piłki ręcznej chłopców, piłki nożnej chłopców, akrobatyki sportowej. ( http://www.pmos-chrzanow.pl )

Czytaj dalej