TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN – FUTSAL W POWIECIE CHRZANOWSKIM

W imieniu organizatorów projektu „WILD CUP LIBIĄŻ” zachęcamy Państwa do zapisów, link z formularzem : https://forms.gle/cnkURjS4ozwfdMCb8

„Jako miłośnik sportu, rywalizacji oraz spotkań ze znajomymi, postanowiłem reaktywować futsal w Powiecie Chrzanowskim, projekt pod nazwą „WILD CUP LIBIĄŻ”. Chciałbym żeby event odpowiadał nowoczesnym i coraz bardziej wymagającym oczekiwaniom uczestników. Zmniejszyliśmy ilość drużyn w grupach, ale wydłużyliśmy mecze, dzięki czemu minut spędzonych na boisku jest więcej, a czekania dużo mniej. Nawiązaliśmy współpracę z firmą GameFactory, która zapewnia stanowisko do integracji w drugim wymiarze, na konsolach PlayStation 5 uczestnicy zamiast nudzić się między meczami, będą mogli rywalizować w innej płaszczyźnie. Foodtruck ze strefą relaksu przed wejściem. Profesjonalni sędziowie, oraz sam turniej który w 100% jest kierowany za pomocą aplikacji, która sprawia, że każdy kibic czy zawodnik ma dostęp do wyników w telefonie.

Chcieliśmy wykorzystać lokalną infrastrukturę gminy Libiąż, która nie ma prawa świecić pustkami. Zapisy już ruszyły, chcemy zebrać jak najwięcej miłośników piłki nożnej którzy na co dzień nie mogą sobie pozwolić na grę w zorganizowanym klubie ale chętnie rozegrali by turniej z super emocjami, na najwyższym poziomie organizacyjnym”
Dominik Adamus

Zachęcamy serdecznie!